Як адаптувати ландшафтні проекти під конкретні умови?

У цій статті ми розберемо як адаптувати проекти під конкретні умови: розтягнути, зменшити, вписати в іншу форму.

Як збільшити в довжину огорожа

Візьмемо для прикладу проект №09. Якщо у вас велика довжина, ніж пропонується в проекті. Не треба розтягувати проект по всій довжині, а просто надставіть. Продублюйте малюнок по осі. Так ми задаємо ритм. Ритм - це повторюваність однакових елементів через інтервали. Причому надставляють можна настільки, наскільки вам необхідно: це може бути необов'язково весь креслення, а тільки один ритмічний елемент.

Або ж надставте, починаючи з потрібного фрагмента, наприклад проект №50. В даному випадку ми не можемо автоматично надставіть креслення, так як малюнок зіб'ється. Посуньте його так, щоб утворилася симетрія щодо середнього дерева.

Як подовжити миксбордер

Принцип як і з огорожею: не намагаємося розтягнути план по довжині, повторюємо малюнок, надставляя до потрібної вам довжини. Наприклад, проект № 91. Тобто знову задаємо ритм. Як ми бачимо ритм дозволить витягнутому Миксбордер виглядати гармонійно, виключаючи монотонність.

Як можна трансформувати проект городу

Розглянемо на прикладі проекту №77. Не у всіх є можливість влаштувати город на великій ділянці. Оскільки план городу володіє регулярним плануванням, можливі різні варіанти. Ви просто обрізаєте потрібні вам секції по осях.

Як зменшити проект

Якщо вам хочеться використовувати проект, а місця не вистачає. Наприклад, розглянемо проект саду №55. Не треба намагатися вписати весь план в менший розмір ділянки. Оскільки елементи саду розташовані в ритмічної послідовності, треба її зберегти, але зменшити кількість елементів.