Угода користувача порталу Landscape Projects

Портал landscapeprojects.top, доступний за основною адресою Landscape Projects.top, надалі просто портал, надає послуги на умовах, що зазначені в даному документі.

Дану угоду може бути змінено або доповнено в будь-який час й без будь-якого додаткового попередження. Всі зміни вступають в силу одразу після публікації нової редакції. Постійна адреса публікації угоди: https://LandscapeProjects.top/uk/about/agreemente/.

Використовуючи сторінки сайтів проекту Landscape Projects, Ви автоматично погоджуєтесь з нижченаведеними умовами.

Умови отримання інформації:

Ви переглядаєте сторінки та використовуєте сервіси сайтів порталу виключно добровільно та берете на себе персональну відповідальність за свої дії за законами України, а також держави, в якій знаходитесь фізично та у відповідності з міжнародними угодами.

Адміністрація проекту не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних  матеріалів, що розміщені на сторінках порталу, а також за наслідки їхньої публікації. Адміністрація порталу не несе відповідальності за можливу невідповідність рекламних матеріалів фактичній можливості рекламодавців забезпечити дотримання умов, зазначених в їхніх рекламних матеріалах.

Адміністрація проекту не несе відповідальності за зміст інформаційних матеріалів (новин, статей тощо), які розміщені на сторінках порталу, а також за наслідки їхньої публікації, і наголошує, що думки авторів статей, розміщених на сторінках порталу, можуть не збігатися з думкою адміністрації порталу.

Умови розміщення інформації

При опублікуванні інформації на порталі забороняється розміщувати матеріали:

  • порнографічного та непристойного змісту;
  • пов’язані з насиллям;
  • такі, що порушують авторські права;
  • спам, шкідливі програми та віруси;
  • незаконно отриману особисту чи конфеденційну інформацію,
  • такі, що заборонені законодавством України.

Умови забезпечення роботи сервісів:

Безкоштовні сервіси проекту надаються без всіляких гарантій з боку адміністрації порталу. Зміни в роботі сервісів, а також повне або тимчасове припинення їхньої роботи може проводитися адміністрацією порталу в однобічному порядку та без попереджень.

Адміністрація не гарантує відсутність помилок чи збоїв, в тому числі в роботі програмного забезпечення.

Адміністрація намагається забезпечити працездатність порталу 99.5% часу в календарному році, включаючі усі вихідні та святкові дні.

Адміністрація прикладатиме усі зусилля для усунення можливих збоїв та помилок у випадку їх виникнення в максимально короткі терміни.


Інтелектуальна власність на отримані/куплені вами проекти ландшафтного дизайну.

1. Виконавець надає Користувачеві обмежену, персональну, невиключну і відкличні ліцензію на використання проектів або інформації, отриманих в процесі роботи та покупки цифроввих товарів на Сайті. Матеріали і будь-яку інформацію, що надаються в рамках Послуг або на Сайті, Користувач можна використовувати тільки для особистого некомерційного використання, за винятком випадків, коли Користувач отримав письмовий дозвіл Адміністрації сайту на їх використання в інших цілях.

2. Користувач погоджується створити і використовувати тільки один акаунт і не передавати третім особам доступ або облікові дані для доступу до нього.

3. Використання Послуг не дає Користувачеві права матеріальної або інтелектуальної власності на використовувані Послуги або матеріали.

.

Умови відтворення (копіювання) інформації

Часткове або повне відтворення інформації зі сторінок порталу (сайтів порталу) дозволяється лише з зазначенням посилання на джерело: Landscape Projects (для мережевих видань — гіперпосилання у вигляді: www.LandscapeProjects).

У випадках, коли біля інформації, яку Ви копіюєте з наших сторінок, вказане джерело її отримання нами або авторство інформації, необхідно, окрім вищеописаного посилання на наш портал, вказувати посилання також і на першоджерело (наприклад: Надано Landscape Projects з посиланням на агентство Новини).

Відмова від гарантій

Адміністрація проекту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання Вами інформації та сервісів розміщених на порталі.
 
Адміністрація не гарантує, що послуги будуть відповідати вашим вимогам, надаватись безперервно та безпомилково.

Адміністрація не гарантує, що якість товарів, послуг чи інформації, отриманих чи куплених з допомогою порталу, буде відповідати вашим очікуванням та/чи вимогам.

Скачування будь-якої інформації чи матеріалів з порталу здійснюється за власним бажанням. Ви повністю відповідальні за втрату інформації чи шкоду, нанесену Вашому комп’ютеру внаслідок скачування інформації з порталу.

Повідомлення щодо персональних даних

Нами не збирається та не зберігається ніяка інформація яка є персональними даними.

Будь-яка інформація, яка збирається на сайті, не відноситься до персональних даних, так як вона не ідентифікує Вашу особистість.

Наприклад, ми можемо зафіксувати адресу Вашого серверу підключення, ім'я домену, дату і час Вашого візиту на сайт, а також переглянуті чи використовувані Вами сторінки. Ми застосовуємо таку інформацію анонімно і агреговано, з метою обробки даних відвідуваності сайту.

В рамках функціонування сервісів порталу або проектів порталу можуть відбуватися запити щодо пропозиції Вам представитись або будь-яким чином проіменуватись, що не передбачає обов'язковість внесення Вами ваших особистих даних і такі дані не розглядаються як такі дані, що є персональними або можуть Вас ідентифікувати.

Наприклад при написанні коментарів до матеріалів сайту у формі подання коментарів є поле форми "Представтесь", яке не передбачає внесення вашої особистої персональної інформації, а будь-яке іменування, включаючи незаповненність даного поля форми.

На порталі або в рамках проектів порталу можуть бути вказані посилання на сайти інших компаній та організацій. Портал не несе відповідальність за те, яким чином такі компанії та організації збирають, використовують, розкривають чи захищають надану Вами інформацію.

Якщо Ви відвідуєте сайти третіх осіб за описаними вище посиланням, Ви робите це на Ваш власний страх і ризик і відповідно до умов надання послуг або правилам зберігання особистої інформації (за наявності таких), що мають відношення до таких сайтів. 
 

Дана Угода має характер публічної оферти, є еквівалентом «усної угоди» та у відповідності зі ст. 153—160 Цивільного Кодексу України, має належну юридичну силу.

 

Адміністрація сайту:

Свіст Ігор Сергійович
Свідоцтво з держ. реєстру №: 2 608 000 0000 027380
Дата видачі: 08.12.2011 року
Ставка оподаткування: на єдиному податку, 3 група, не є платником ПДВ.

Свідоцтво про сплату єдиного податку №: Серія А, №871549
Видане: 10 травня 2012 року

Господарська діяльність за КВЕД-2012:
62.02 Консультування з питань інформатизації
62.09 Інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп'ютерних систем 
63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність
63.12 Веб-портали
73.12 Посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації

Платіжні реквізити порталу:

— Для юр. осіб / р.р.: 

Одержувач: Свіст Ігор Сергійович
Банк одержувача: ПриватБанк
МФО: 333391
ЄДРПОУ: 3006916437
Р./р.: 26007060910688
Призначення: згідно укладеного договору №...


— Для юр. осіб ФОП, фіз. осіб / поповнення картки: 

 Одержувач: Свіст Ігор Сергійович
 Банк одержувача: ПриватБанк
 № рахунку: 5168 7423 6015 1306